..........


Tento blog skončil 25. 2. 2014.

Stále mě najdete zde: http://monster-monsterhigh.blog.cz/
nebo na Facebookové stránce Divergent Cz jako jednu z adminek.
Kdo si mě chce přidat na Facebooku, může, napište mi na e-mail.
Dále jsem na Databázi knih jako Foxface, na Postavách.cz jako Jenny
a i na asku.
Bylo to tady úžasný. Za konec nemohl blog, ale moje vlastní problémy :)

Tecla Ibsen

24. října 2013 v 15:02 | ♥ Mad-Maddie ♥ |  W.I.T.C.H. - Jiné postavy
Tekla Ibsenová by mohla být normální pěkná stará dáma žijící se svým manželem Karlem v městě Open Hill. Kdyby neuměla vyvolat děsivé monstrum, Ragorlanga, se kterým se setkáváme v šesté sérii komiksu W.I.T.C.H.
Ragorlang je stvůra, která dokáže pohltit energii lidí a přenést ji do svého tvůrce. Tekla to používá k nesmrtelnosti. Jejími obětmi jsou obvykle studenti ze střední školy, kde Karl učí.
Poté ale do města přijede Hay Lin na návštěvu Erika. Ibsenovi jsou u Lyndonových na večeři a Tekla ihned pozná, že s Hay Lin je něco jinak, protože v její blízkosti má víc energie. Pokusila se ji jako Ragorlang napadnout, ale ostatní W.I.T.C.H. pohotově zasáhly a vrátily se zpátky do Heathfieldu.
Tekla a Karl ale cestují za nimi, aby jim všem mohla Tekla vysát energii.
Ukáže se, že ragorlangové kdysi zaútočily na jedno město. Erin, dívka z toho města, chce tedy pomstít bratra, o jehož osudu nic neví. Tekla ji tedy přesvědčí, že W.I.T.C.H. jsou ragorlangové a musí se jich zbavit. Erin se pokouší skrz Irmu W.I.T.C.H. rozhádat, ale potom pochopí pravdu, obrátí se proti Tekle a poté dokonce znovuobjeví svého bratra.
Tekla se tedy snaží udělat z Hay Lin ragorlanga, ale to jí zmaří Dr. Folkner, lovec ragorlangů, kterému se nakonec podaří Teklina ragorlanga pohltit. Ale to ho zcela ovládne, vypustí všechny ragorlangy které kdy chytil a sám se stane jedním. Obrovským. Děsivým. Nebezpečným. Novým nepřítelem W.I.T.C.H.
Poté, co Dr. Folkner ublíží Karlovi Tekla konečně pochopí, že byla velká chyba přidat se na stranu zla. W.I.T.C.H. se společně podaří porazit Dr. Folknera a Kondrakar k sobě vlídně přijímá Teklu a Karla.
zdroj: Wiki

Hay Lin napadena Ragorlangem

Karl Ibsen

Dr. Edward Folkner
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 RoyalRebel RoyalRebel | Web | 24. října 2013 v 15:05 | Reagovat

Hm, má zajímavého manžela. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama